White 2-45 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 2.8 l, 4 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | front tires 6.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 4 |
International Harvester 560 |
|
| Specs | power horse 72.5 KM (54.1 kW), diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 94 x 112, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2976 kg to 4290 kg, l. 3708 mm, h. 2184 mm, w. 1829 mm, clearance 381 mm, wheelbase 217 mm, front tires 7.50-18 |
| Gear & hydraulics | forward gears 5, reverse gears 1 |
New Holland TS 125A |
|
| Specs | power horse 125.12 KM (92 kW), diesel, engine capacity 6.728 l, 6 cylinder(s), turbocharge |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 16/24/32/48, reverse gears 16/24/32/48 |
SAME Iron 3 190 |
|
| Specs | power horse 189.04 KM (139 kW), diesel, engine capacity 6.057 l, 6 cylinder(s), PTO min 540 do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 8000 kg, weight with cab 8000 kg, l. 4800 mm, w. 2550 mm, wheelbase 2985 mm |
| Gear & hydraulics | closed center load-sensing hydraulic system, constant flow systems, constant pressure systems, flow compensation, pressure compensation, flow and pressure compensation |
Ford 7530 |
|
| Specs | diesel, 6 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3674 kg, wheelbase 254 mm, front tires 13.6-38 |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 4 |
Yanmar Ex450 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 88 x 90, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3226 mm, w. 1826 mm, clearance 340 mm, wheelbase 182 mm, front tires 8-16 |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 9, reverse gears 9 |
Custom C |
|
| Specs | engine capacity 3.6 l, 6 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | l. 3251 mm, h. 1727 mm, w. 190 mm, wheelbase 223 mm, front tires 6x16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
Ebro 160E |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Farmtech Rio R 41Mech |
|
| Specs | power horse 41 KM (30.147058823529 kW), diesel, engine capacity 3.77 l, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, turbocharge, PTO min 540/750 do 750/1000 rpm |
| Dimensions | weight from 1625 kg, weight with cab 1625 kg, l. 3192 mm, h. 2350 mm, w. 1450 mm, front track width from 1100 mm, rear track width from 1100 mm, wheelbase 176 mm, front tires 280 / 70 R16, rear tires 280 / 70 R16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 16 |
Belarus 7100M |
|
| Specs | power horse 300 KM (223.7 kW), diesel, engine capacity 17.2 l, 8 cylinder(s), bore x stroke: 140 x 140, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 13871 kg, wheelbase 374 mm, front tires 30.5-32 |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 8 |
White 1465 |
|
| Specs | power horse 77 KM (57.4 kW), diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 110 x 120, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3556 mm, clearance 516 mm, wheelbase 235 mm, front tires 7.50-18 |
| Gear & hydraulics | forward gears 7, reverse gears 2 |
Eagle FT504 |
|
| Specs | power horse 50 KM (37.3 kW), diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Ford-New Holland 7530 |
|
| Specs | diesel, 6 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | wheelbase 254 mm, front tires 13.6-38 |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 4 |
Renault 951 |
|
| Specs | power horse 95 KM (70.8 kW), diesel, engine capacity 5.7 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 4295 kg, l. 4440 mm, h. 2771 mm, wheelbase 267 mm, front tires 14.9-24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 12 |
J.I. Case 410-B |
|
| Specs | engine capacity 2.6 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 86 x 111, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
Twin City 60-95 |
|
| Specs | engine capacity 36.5 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 184 x 229 |
| Dimensions | weight from 12292 kg, l. 6667 mm, h. 3099 mm, w. 2807 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 1, reverse gears 1 |
Dongfeng DF-650 |
|
| Specs | power horse 65 KM (48.5 kW), diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 108 x 125, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2280 kg, l. 3889 mm, h. 2441 mm, w. 1829 mm, clearance 500 mm, wheelbase 205 mm, front tires 6.50-20 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 4 |
Iseki TF23F |
|
| Specs | power horse 23 KM (17.2 kW), diesel, 3 cylinder(s) |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Shibaura SU1301 |
|
| Specs | power horse 13 KM (9.7 kW) |
| Dimensions | weight from 581 kg, l. 2083 mm, h. 1778 mm, w. 965 mm |
| Gear & hydraulics | - |
Lamborghini Premium 850 DT |
|
| Specs | power horse 85.68 KM (63 kW), diesel, engine capacity 4 l, 4 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 3850 kg, weight with cab 3850 kg, l. 4100 mm, h. 1745-2675 mm, w. 1840-2580 mm, clearance 445-515 mm, front track width from 1600 mm to 1900 mm, rear track width from 1600 mm to 1900 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 20 |
Valmet 600 |
|
| Specs | power horse 60 KM (44.7 kW), diesel, engine capacity 3.3 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 108 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3160 kg, l. 3861 mm, h. 2659 mm, front tires 10-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 4 |
Cameco 205 |
|
| Specs | power horse 120 KM (89.5 kW), diesel, engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Massey Ferguson 1533 |
|
| Specs | power horse 33 KM (24.6 kW), diesel, 3 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1372 kg to 1534 kg, l. 3073 mm, h. 2220 mm, w. 1575 mm, clearance 356 mm, wheelbase 177 mm |
| Gear & hydraulics | center hydraulic system, forward gears 8, reverse gears 8 |
AGCO RT110A |
|
| Specs | power horse 135 KM (100.7 kW), diesel, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 5533 kg to 6849 kg, rear track width from 1565 mm to 2045 mm |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 24, reverse gears 24 |
Challenger MT225 |
|
| Specs | diesel, 3 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears unlimited (ranges: - 2), reverse gears unlimited (ranges: - 2) |
Renault 58-32 MX |
|
| Specs | power horse 54 KM (40.3 kW), diesel, engine capacity 3.1 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2630 kg, l. 3739 mm, h. 2390 mm, wheelbase 224 mm, front tires 6.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 12 |
Belarus Agross 405 |
|
| Specs | power horse 55 KM (41 kW), engine capacity 4.1 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3200 kg, l. 3851 mm, h. 2649 mm, wheelbase 231 mm, front tires 6.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 11, reverse gears 8 |
Valtra T180 PowerPlus |
|
| Specs | power horse 179.52 KM (132 kW), diesel, engine capacity 7.4 l, 6 cylinder(s) |
| Dimensions | weight from 5950 kg, weight with cab 5950 kg, l. 5148 mm, h. 3030 mm, w. 2338 mm, front tires 460 / 85 R30, rear tires 460 / 85 R30 |
| Gear & hydraulics | powershift, powershuttle, hydrostatic, forward gears 36, reverse gears 36 |
Memo M752 |
|
| Specs | engine capacity 3.8 l, 4 cylinder(s) |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 4 |
Oliver Super 44 |
|
| Specs | engine capacity 2.3 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 81 x 111, engine liquid cooled |
| Dimensions | front tires 5-15 |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |