Fendt Farmer 3S |
|
| Specs | power horse 45 KM (33.6 kW), diesel, engine capacity 3 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 105, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2420 kg, l. 3810 mm, h. 2370 mm, wheelbase 224 mm, front tires 6.50-20 |
| Gear & hydraulics | forward gears 13, reverse gears 4 |
Belarus MTZ-220 |
|
| Specs | power horse 220 KM (164.1 kW) |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Rhino 162 |
|
| Specs | power horse 16 KM (11.9 kW) |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Belarus MTZ-505 |
|
| Specs | power horse 67 KM (50 kW), engine capacity 4.7 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 110 x 125, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3450 kg, l. 3851 mm, h. 2789 mm, wheelbase 245 mm, front tires 7.50-20 |
| Gear & hydraulics | forward gears 9, reverse gears 2 |
Fendt 512 Vario |
|
| Specs | power horse 125 KM (91.911764705882 kW), diesel, engine capacity 4.038 l, 4 cylinder(s), PTO min 540/540E do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 6050 kg, weight with cab 6050 kg, l. 4453 mm, h. 2930 mm, w. 2451 mm, clearance 530 mm, front track width from 1880 mm, rear track width from 1860 mm |
| Gear & hydraulics | - |
New Holland TG215 |
|
| Specs | diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 114 x 135, engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | weight from 9593 kg to 11015 kg |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 19, reverse gears 4 |
Hesston 880-5 |
|
| Specs | diesel, bore x stroke: 103 x 110, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3277 kg to 5243 kg, l. 3658 mm, wheelbase 243 mm, front tires 10-16 |
| Gear & hydraulics | center hydraulic system, forward gears 16, reverse gears 4 |
J.I. Case 995 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 100 x 114, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3302 mm, h. 2515 mm, w. 1702 mm, clearance 406 mm, wheelbase 208 mm, front tires 7.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 4 |
Kubota M5500 |
|
| Specs | power horse 63 KM (47 kW), diesel, engine capacity 3 l, 3 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | front tires 9.5-24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 4 |
Fendt Favorit 614SL |
|
| Specs | power horse 135 KM (100.7 kW), diesel, engine capacity 6.2 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 4640 mm, h. 2810 mm, wheelbase 272 mm, front tires 13.6-28 |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 7 |
Cockshutt 1600 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 4.3 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 102, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3356 kg to 4998 kg, wheelbase 268 mm, front tires 6.50-16 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 12, reverse gears 4 |
Marshall D742 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Massey Ferguson 88 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 140, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3249 kg to 5390 kg, front track width from 1524 mm, rear track width from 1778 mm, wheelbase 223 mm, front tires 7.50-18 |
| Gear & hydraulics | center hydraulic system, forward gears 8, reverse gears 2 |
Claas Axos 330 C |
|
| Specs | power horse 92 KM (68.6 kW), diesel, engine capacity 4.4 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 127, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 4181 mm, clearance 442 mm, wheelbase 248 mm, front tires 13.6R24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 20 |
John Deere 8260R |
|
| Specs | diesel, bore x stroke: 118 x 136, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | l. 6195 mm, w. 2438 mm, wheelbase 305 mm, front tires 420/90R30 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears unlimited (ranges: - 1), reverse gears unlimited (ranges: - 1) |
AGCO RT120A |
|
| Specs | power horse 145 KM (108.1 kW), diesel, bore x stroke: 108 x 120, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 6032 kg to 6849 kg, rear track width from 1692 mm to 2921 mm |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 24, reverse gears 24 |
New Holland TC45A |
|
| Specs | power horse 45 KM (33.6 kW), diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 1695 kg, l. 3289 mm, h. 2426 mm, w. 1692 mm |
| Gear & hydraulics | hydrostatic, forward gears unlimited (ranges: - 1), reverse gears unlimited (ranges: - 1) |
John Deere 4210 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 1.3 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 82 x 84, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1077 kg, l. 2972 mm, w. 1346 mm, wheelbase 165 mm, front tires 4-15 |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, partially synchronized transmission, forward gears 9, reverse gears 3 |
AGCO ST45 |
|
| Specs | power horse 44.2 KM (33 kW), diesel, engine capacity 2.2 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 87 x 92, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1693 kg, l. 3556 mm, h. 2261 mm, w. 1491 mm |
| Gear & hydraulics | hydrostatic, forward gears 16, reverse gears 16 |
Belarus MTZ-2 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
International Harvester 785 |
|
| Specs | power horse 77 KM (57.4 kW), diesel, engine capacity 4 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 100 x 129, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3750 mm, h. 2640 mm, wheelbase 224 mm, front tires 10-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 4 |
John Deere 5520N |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 106 x 127, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3378 mm, w. 1397 mm, wheelbase 208 mm |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, partially synchronized transmission, forward gears 12, reverse gears 12 |
John Deere 3420 |
|
| Specs | power horse 77 KM (57.4 kW), diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 110, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Fiat 702 |
|
| Specs | power horse 30 KM (22.4 kW), engine capacity 6.2 l, 4 cylinder(s) |
| Dimensions | l. 3200 mm, h. 1905 mm, w. 1651 mm, clearance 381 mm, wheelbase 134 mm, front tires 5-32 |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |
TYM T350 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3030 mm, w. 1359 mm, clearance 325 mm, wheelbase 163 mm, front tires 7.0-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 9, reverse gears 3 |
Dongfeng DF-504 |
|
| Specs | power horse 50 KM (37.3 kW), diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 105, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1840 kg, l. 3726 mm, h. 2169 mm, w. 1615 mm, clearance 366 mm, wheelbase 190 mm, front tires 7.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 3 |
Goldoni Uno 8 |
|
| Specs | power horse 5.4 KM (4 kW), gasoline |
| Dimensions | weight from 110 kg, l. 800 mm, h. 410 mm, w. 580 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 2, reverse gears 2 |
TYM T233 |
|
| Specs | diesel, 3 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 2339 mm, h. 1999 mm, w. 1245 mm, clearance 300 mm, wheelbase 148 mm, front tires 6-12 |
| Gear & hydraulics | hydrostatic, forward gears unlimited (ranges: - 2), reverse gears unlimited (ranges: - 2) |
New Holland TC45 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1451 kg to 1626 kg, l. 3180 mm, w. 1557 mm, clearance 356 mm, front track width from 1179 mm, rear track width from 1206 mm, wheelbase 186 mm, front tires 5.50x16 |
| Gear & hydraulics | hydrostatic, forward gears unlimited (ranges: - 2), reverse gears unlimited (ranges: - 2) |
Satoh Bison S670 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 1.3 l, 4 cylinder(s) |
| Dimensions | weight from 1149 kg |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |