New Holland T1110 |
|
| Specs | power horse 28 KM (20.9 kW), diesel, 3 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 2502 mm, h. 1930 mm, w. 1321 mm, clearance 198 mm, wheelbase 146 mm, front tires 20x10-10 |
| Gear & hydraulics | center hydraulic system, hydrostatic, forward gears unlimited (ranges: - 2), reverse gears unlimited (ranges: - 2) |
Belarus 8345 |
|
| Specs | power horse 81 KM (60.4 kW), diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 110 x 125, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3919 kg, front track width from 1524 mm to 1803 mm, rear track width from 1524 mm to 2101 mm, wheelbase 243 mm, front tires 14.2-20 |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, partially synchronized transmission, forward gears 9, reverse gears 8 |
John Deere 9300T |
|
| Specs | diesel, engine capacity 12.5 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 127 x 165, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 19092 kg |
| Gear & hydraulics | forward gears 24, reverse gears 6 |
Bukh DZ-30 |
|
| Specs | power horse 30 KM (22.4 kW), diesel, 2 cylinder(s), bore x stroke: 100 x 130, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 1 |
Cockshutt 50 |
|
| Specs | 6 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 105, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3353 mm, h. 2019 mm, wheelbase 219 mm, front tires 7.50x16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Buhler Versatile 375 |
|
| Specs | power horse 375 KM (279.6 kW), diesel, engine capacity 10.8 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 125 x 147, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | l. 6985 mm, h. 3632 mm, clearance 429 mm, wheelbase 360 mm |
| Gear & hydraulics | closed hydraulic system, forward gears 12, reverse gears 4 |
Case IH Magnum 260 |
|
| Specs | diesel, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | l. 6429 mm, h. 3378 mm, front track width from 1524 mm to 2235 mm, rear track width from 1471 mm to 2294 mm, wheelbase 304 mm |
| Gear & hydraulics | flow compensation, pressure compensation, flow and pressure compensation, powershift, forward gears unlimited (ranges: - 1), reverse gears unlimited (ranges: - 1) |
SAME Golden 85 DT |
|
| Specs | power horse 85.68 KM (63 kW), diesel, engine capacity 4 l, 4 cylinder(s), turbocharge |
| Dimensions | weight from 2550 kg, weight with cab 2550 kg, l. 3100 mm, w. 1200 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 10 |
Oliver 1555 |
|
| Specs | diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 92 x 95, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | wheelbase 251 mm, front tires 7.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Massey Ferguson 1455 |
|
| Specs | power horse 55.3 KM (41.2 kW), 4 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1719 kg, l. 3480 mm, h. 2469 mm, w. 1641 mm, wheelbase 200 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 8 |
John Deere 5320N |
|
| Specs | diesel, 3 cylinder(s), bore x stroke: 106 x 110, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2160 kg to 2586 kg, l. 2857 mm, w. 1219 mm, wheelbase 195 mm |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, partially synchronized transmission, forward gears 12, reverse gears 12 |
Mitsubishi MTX15 |
|
| Specs | power horse 15 KM (11.2 kW), diesel, 3 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Fiat 85-90 |
|
| Specs | power horse 85 KM (63.4 kW), diesel, engine capacity 3.9 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 104 x 115, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3660 mm, h. 2640 mm, wheelbase 230 mm, front tires 380/70R24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 24, reverse gears 12 |
David Brown 25 |
|
| Specs | power horse 32 KM (23.9 kW), diesel, engine capacity 2.5 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 89 x 102, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1685 kg, l. 2870 mm, clearance 391 mm, front track width from 1257 mm to 1575 mm, rear track width from 1219 mm to 1727 mm, wheelbase 189 mm, front tires 6-19 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Cletrac AG |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 114, engine liquid cooled |
| Dimensions | l. 2692 mm, h. 1397 mm, w. 216 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |
Pasquali EOS 5.50AR |
|
| Specs | power horse 45.6 KM (34 kW), diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | front tires 8.25-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 12 |
LS Neo N47 |
|
| Specs | power horse 49 KM (36.5 kW), diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 88 x 103, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2360 kg, weight with cab 1 kg, l. 3193 mm, h. 2436 mm, w. 1336 mm, clearance 366 mm, wheelbase 189 mm, front tires 9.5-20 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 8 |
Goldoni Jolly Profesional 59 LD/DF |
|
| Specs | power horse 8.16 KM (6 kW), diesel |
| Dimensions | weight from 167 kg, l. 1130 mm, h. 930 mm, w. 690 mm |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 4, reverse gears 1 |
SAME Frutteto 3 90.3 S |
|
| Specs | power horse 89.76 KM (66 kW), diesel, engine capacity 3 l, 3 cylinder(s), PTO min 540/540E do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 2600 kg, weight with cab 2600 kg, l. 3186 mm, w. 1314 - 1813 mm, wheelbase 2027 mm |
| Gear & hydraulics | - |
Case IH Steiger 580 |
|
| Specs | power horse 589 KM (433 kW), diesel, engine capacity 12.9 l, 6 cylinder(s) |
| Dimensions | weight from 21012 kg to 22828 kg, weight with cab 21012 kg, l. 7615 mm, h. 3772 mm, w. 3048 mm, front tires 710 / 70 R42 (standard), rear tires 710 / 70 R42 (standard) |
| Gear & hydraulics | - |
JCB Fastrac 135 |
|
| Specs | power horse 147 KM (109.6 kW), diesel, engine capacity 6 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 100 x 127, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 5761 mm, h. 2990 mm, wheelbase 300 mm, front tires 480/70R28 |
| Gear & hydraulics | forward gears 36, reverse gears 12 |
Case IH 4894 |
|
| Specs | power horse 300 KM (223.7 kW), diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 127 x 145, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 11680 kg to 12909 kg, l. 6020 mm, w. 2515 mm, clearance 457 mm, wheelbase 279 mm, front tires 18.4-34 |
| Gear & hydraulics | closed hydraulic system, forward gears 12, reverse gears 4 |
Fiat 65-94 |
|
| Specs | power horse 65 KM (48.5 kW), diesel, engine capacity 3.6 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 100 x 115, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3250 kg to 3400 kg, l. 3551 mm, h. 2530 mm, wheelbase 233 mm, front tires 7.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 4 |
Case IH JX1060C |
|
| Specs | power horse 57 KM (42.5 kW), diesel, 3 cylinder(s), bore x stroke: 104 x 115, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2751 kg to 3479 kg |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 16 |
Buhler Versatile 2180 |
|
| Specs | power horse 260 KM (193.9 kW), diesel, engine capacity 7.5 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 112 x 127, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 8711 kg, l. 5090 mm, h. 3099 mm, w. 2845 mm, clearance 472 mm, front tires 16.9R30 |
| Gear & hydraulics | closed hydraulic system, forward gears 18, reverse gears 9 |
Lamborghini 165 Racing |
|
| Specs | power horse 163 KM (121.5 kW), engine capacity 6 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 115, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 4750 mm, h. 2901 mm, wheelbase 284 mm, front tires 16.9R30 |
| Gear & hydraulics | forward gears 27, reverse gears 27 |
White 140 |
|
| Specs | diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 120, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | wheelbase 283 mm, front tires 11-16 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 18, reverse gears 6 |
Deutz-Allis 9130 |
|
| Specs | diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 125, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 5579 kg, wheelbase 304 mm, front tires 11-16 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 18, reverse gears 6 |
Lanz Bulldog D7506 |
|
| Specs | power horse 24.5 KM (18.3 kW), diesel, engine capacity 4.7 l, 1 cylinder(s), bore x stroke: 170 x 210, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 6 |
Fordson All-Around |
|
| Specs | power horse 25 KM (18.6 kW), engine capacity 4.4 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 127 |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |