Iseki TU257 |
|
| Specs | power horse 22 KM (16.4 kW), diesel, 3 cylinder(s) |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Marshall Series III |
|
| Specs | diesel, engine capacity 5.1 l, 1 cylinder(s), bore x stroke: 168 x 229 |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Twin City FTA |
|
| Specs | engine capacity 6.6 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 117 x 152, engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 3138 kg |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |
Caterpillar Diesel Thirty-Five |
|
| Specs | diesel, engine capacity 8.5 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 133 x 203 |
| Dimensions | front tires 53,56,74 |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
AgraCat 2710 |
|
| Specs | power horse 20 KM (14.9 kW), diesel, 3 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 972 kg, l. 2540 mm, w. 1245 mm, clearance 330 mm, wheelbase 147 mm, front tires 4-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Foton 224 |
|
| Specs | power horse 21.5 KM (16 kW), diesel, 2 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 105, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 2708 mm, h. 1366 mm, w. 1250 mm, clearance 254 mm, front tires 6-12 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
YTO X854 |
|
| Specs | power horse 83.8 KM (62.5 kW), diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 720 rpm |
| Dimensions | l. 4259 mm, h. 2875 mm, w. 2169 mm, clearance 429 mm, wheelbase 231 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 4 |
Belarus 1523.4 |
|
| Specs | power horse 160.5 KM (118 kW), diesel, engine capacity 6.0 (Deutz) / 7.1 (MMZ) l, 6 cylinder(s), PTO min 540 do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 5670 kg to 5870 kg, weight with cab 5670 kg, l. 4580 mm, h. 3060 mm, w. 2350 mm, wheelbase 2760 mm |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 24, reverse gears 12 |
Case IH Maxxum 120 |
|
| Specs | power horse 134 KM (98 kW), diesel, engine capacity 6.728 l, 4 cylinder(s), PTO 1000 rpm |
| Dimensions | clearance 427-478 mm, wheelbase 2412 mm, front tires 14.9-24; 14.9-28, rear tires 14.9-24; 14.9-28 |
| Gear & hydraulics | - |
Schluter Profi-Trac 2500 VL |
|
| Specs | power horse 240 KM (179 kW), diesel, engine capacity 11.4 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 125 x 155, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 11002 kg, l. 6149 mm, h. 3459 mm, wheelbase 284 mm, front tires 18.4-38 |
| Gear & hydraulics | forward gears 18, reverse gears 4 |
Shibaura SD1803 |
|
| Specs | power horse 22 KM (16.4 kW), diesel, 3 cylinder(s) |
| Dimensions | weight from 1004 kg, l. 2819 mm, h. 1778 mm, w. 1168 mm |
| Gear & hydraulics | - |
Zetor Zebra 4522 |
|
| Specs | diesel, engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Kubota M9000DTM Mudder |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 110, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3238 kg to 3320 kg, l. 4059 mm, w. 2009 mm, wheelbase 225 mm |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, partially synchronized transmission, forward gears 12, reverse gears 12 |
ATC Terratrac GT-32 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Yanmar Lx4500 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 88 x 90, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3150 mm, w. 1765 mm, clearance 422 mm, wheelbase 189 mm, front tires 8-16 |
| Gear & hydraulics | center hydraulic system, hydrostatic, forward gears unlimited (ranges: - 3), reverse gears unlimited (ranges: - 3) |
Barreiros R-335 S |
|
| Specs | power horse 35 KM (26.1 kW), diesel, 3 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Landini Rex 60F |
|
| Specs | power horse 58.5 KM (43.014705882353 kW), diesel, 3 cylinder(s), PTO min 540 do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 2675 kg, weight with cab 2675 kg, l. 3900 mm, w. 1319 mm, clearance 380 mm, wheelbase 2017 mm |
| Gear & hydraulics | - |
TYM T 403 |
|
| Specs | power horse 45.5 KM (36.3 kW), diesel, engine capacity 2.2 l, 4 cylinder(s), compression 23.3, bore x stroke: 84 x 100, engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | h. 2500 mm, w. 1740 mm, clearance 350 mm, wheelbase 1935 mm, front tires 9.50-18, rear tires 9.50-18 |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 16, reverse gears 16 |
Massey Ferguson 3355 |
|
| Specs | power horse 83 KM (61.9 kW), diesel, engine capacity 4 l, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 10 |
International Harvester 353 |
|
| Specs | power horse 34 KM (25.4 kW), diesel, engine capacity 2.5 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 111, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1724 kg, l. 3090 mm, h. 1440 mm, wheelbase 191 mm, front tires 5.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
Farmall 340 |
|
| Specs | power horse 47 KM (35 kW), 4 cylinder(s), bore x stroke: 83 x 103, engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 2147 kg to 3437 kg, l. 2972 mm, h. 1499 mm, w. 1626 mm, front tires 6-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 5, reverse gears 1 |
John Deere 60 |
|
| Specs | 2 cylinder(s), bore x stroke: 140 x 171, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2404 kg to 3356 kg, l. 3531 mm, w. 2200 mm, rear track width from 1422 mm to 2235 mm, wheelbase 228 mm, front tires 7.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 1 |
CO-OP 3 |
|
| Specs | 6 cylinder(s), bore x stroke: 86 x 114, engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 2018 kg, l. 3359 mm, h. 1575 mm, w. 1920 mm, front tires 7.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 5, reverse gears 1 |
Hart-Parr 22-45 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Yanmar Lx410 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 88 x 90, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3150 mm, w. 1765 mm, clearance 381 mm, wheelbase 189 mm, front tires 8-16 |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, powershuttle, forward gears 12, reverse gears 12 |
AGCO ST41 |
|
| Specs | power horse 40.1 KM (29.9 kW), diesel, engine capacity 1.5 l, 3 cylinder(s), turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3073 mm, h. 2057 mm, w. 1575 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears unlimited (ranges: - 1), reverse gears unlimited (ranges: - 1) |
Foton 754 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Marshall 754 |
|
| Specs | power horse 74 KM (55.2 kW), diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 127, engine liquid cooled |
| Dimensions | l. 3945 mm, h. 2642 mm, w. 1956 mm, clearance 432 mm, wheelbase 233 mm, front tires 11-28 |
| Gear & hydraulics | forward gears 9, reverse gears 3 |
Valpadana 1020 |
|
| Specs | power horse 16 KM (11.9 kW), 2 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 310 kg, l. 1092 mm, h. 1041 mm, w. 762 mm, clearance 180 mm, wheelbase 108 mm, front tires 4-8 |
| Gear & hydraulics | forward gears unlimited (ranges: - 1), reverse gears unlimited (ranges: - 1) |
John Deere 6310L |
|
| Specs | diesel, engine capacity 4.5 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 106 x 127, engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 12, reverse gears 4 |