Iseki TA370 |
|
| Specs | power horse 37 KM (27.6 kW), 4 cylinder(s) |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Graham-Bradley 104 |
|
| Specs | 6 cylinder(s), bore x stroke: 83 x 111, engine liquid cooled |
| Dimensions | w. 184 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
Hitachi NTX410 |
|
| Specs | power horse 41.4 KM (30.9 kW), diesel, engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | weight from 1720 kg, l. 3444 mm, h. 2319 mm, clearance 399 mm, front tires 8-18 |
| Gear & hydraulics | - |
East Wind DF250 |
|
| Specs | power horse 25 KM (18.6 kW), diesel, 3 cylinder(s), bore x stroke: 85 x 90, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 2662 mm, h. 1501 mm, w. 1158 mm, clearance 353 mm, wheelbase 151 mm, front tires 4-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
Zetor 6340 EKO |
|
| Specs | power horse 65.28 KM (48 kW), diesel, engine capacity 3.922 l, 4 cylinder(s) |
| Dimensions | weight from 3345 kg to 3980 kg, weight with cab 3345 kg, l. 3820 mm, h. 2615-2880 mm, w. 1980 mm, front track width from 1594 mm to 1800 mm, rear track width from 1425 mm to 1800 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 10, reverse gears 2 |
Massey Ferguson 2770 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 10.5 l, 8 cylinder(s) |
| Dimensions | weight from 6123 kg, front tires 11-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
McCormick-Deering O-4 |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 86 x 113, engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 1959 kg, l. 3071 mm, h. 1530 mm, w. 1530 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 5, reverse gears 1 |
Happy Farmer A 8-16 |
|
| Specs | 2 cylinder(s), bore x stroke: 127 x 165 |
| Dimensions | l. 3873 mm, h. 1575 mm, w. 1829 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 1, reverse gears 1 |
Steyr 40 |
|
| Specs | power horse 38 KM (28.3 kW), diesel, engine capacity 2.3 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 100, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2120 kg, l. 3330 mm, h. 1529 mm, wheelbase 195 mm, front tires 6.50-20 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 6 |
Montana C6862 |
|
| Specs | power horse 68 KM (50.7 kW), diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 115, PTO 540 rpm |
| Dimensions | front tires 11.2R24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
Valpadana 3660 |
|
| Specs | power horse 58.8 KM (43.8 kW), diesel, 3 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2805 kg, l. 3899 mm, h. 2250 mm, w. 1321 mm, wheelbase 201 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 40, reverse gears 40 |
Daedong DK45 |
|
| Specs | power horse 45 KM (33.6 kW), diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1720 kg to 1862 kg, l. 3320 mm, h. 2311 mm, w. 1549 mm, clearance 368 mm, wheelbase 181 mm, front tires 9.5-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 12 |
Lamborghini Premium 950 DT |
|
| Specs | power horse 95.2 KM (70 kW), diesel, engine capacity 4 l, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | weight from 3900 kg, weight with cab 3900 kg, l. 4100 mm, h. 1745-2675 mm, w. 1840-2580 mm, clearance 445 mm, front track width from 1600 mm to 1900 mm, rear track width from 1600 mm to 1900 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 20 |
McCormick Intl XTX 200 |
|
| Specs | power horse 198 KM (145.58823529412 kW), PTO min 540/540E do 1000 rpm |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 48, reverse gears 40 |
Crystal 180 |
|
| Specs | power horse 186.32 KM (137 kW) |
| Dimensions | front tires 480 / 65 R28, rear tires 480 / 65 R28 |
| Gear & hydraulics | forward gears 32, reverse gears 16 |
Case IH Quad Trac STX375QT |
|
| Specs | power horse 375 KM (279.6 kW), diesel, engine capacity 15 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 137 x 170, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 24160 kg, wheelbase 391 mm, front tires 30 |
| Gear & hydraulics | flow compensation, pressure compensation, flow and pressure compensation, forward gears 16, reverse gears 2 |
Silver King 370 |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 87 x 111, engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 1610 kg, l. 3327 mm, h. 1981 mm, w. 168 mm, clearance 584 mm, wheelbase 212 mm, front tires 7.5x16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
Massey-Harris 82 |
|
| Specs | engine capacity 2.3 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 81 x 111 |
| Dimensions | l. 3023 mm, h. 1473 mm, front tires 4x15 |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
Mahindra 350 |
|
| Specs | power horse 35 KM (26.1 kW), diesel, engine capacity 2.4 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 86 x 102, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | front tires 5.50x16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
Rhino 3120 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Zanello 460 |
|
| Specs | power horse 160 KM (119.3 kW), diesel |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Farmtrac 7115DTC |
|
| Specs | power horse 114 KM (85 kW), diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 4159 kg, l. 4140 mm, h. 2667 mm, w. 2007 mm, front tires 420/70R24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 20 |
Knudson 4360 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Massey Ferguson 430 |
|
| Specs | power horse 74 KM (55.2 kW), diesel, 3 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 127, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 8, reverse gears 8 |
Bolinder-Munktell 36 |
|
| Specs | power horse 42.5 KM (31.7 kW), diesel, 3 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 130 |
| Dimensions | weight from 2460 kg, wheelbase 196 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 5, reverse gears 1 |
Holder C8.72H |
|
| Specs | power horse 75 KM (55.9 kW), diesel, 4 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2365 kg, l. 3785 mm, h. 2222 mm, w. 1524 mm, wheelbase 180 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears unlimited (ranges: - 2), reverse gears unlimited (ranges: - 2) |
Challenger MT655C |
|
| Specs | power horse 265 KM (197.6 kW), diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 111 x 145, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 5669 mm, wheelbase 310 mm, front tires 480/70R34 |
| Gear & hydraulics | forward gears unlimited (ranges: - 1), reverse gears unlimited (ranges: - 1) |
John Deere 5015 |
|
| Specs | power horse 55 KM (40.44 kW) |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Crystal 230 |
|
| Specs | power horse 229.84 KM (169 kW), PTO min 750 do 1000 rpm |
| Dimensions | front tires 18.4-34, rear tires 18.4-34 |
| Gear & hydraulics | - |
SAME Frutteto 3 90 |
|
| Specs | power horse 85.68 KM (63 kW), diesel, engine capacity 4 l, 4 cylinder(s), PTO min 540/540E do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 3000 kg, weight with cab 3000 kg, l. 3338 mm, w. 1478 - 1988 mm, wheelbase 2120 mm |
| Gear & hydraulics | - |