Zetor 25 |
|
| Specs | power horse 25 KM (18.6 kW), diesel, engine capacity 2.1 l, 2 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | wheelbase 189 mm, front tires 5.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Valtra T 131 |
|
| Specs | power horse 149.6 KM (110 kW) |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 36, reverse gears 36 |
New Holland TM 125/1 |
|
| Specs | power horse 116.96 KM (86 kW), diesel, engine capacity 7.5 l, 6 cylinder(s), turbocharge |
| Dimensions | weight from 5050 kg, weight with cab 5050 kg, l. 5281 mm, h. 2849 mm, clearance 413 mm, front track width from 1553 mm to 2269 mm, rear track width from 1540 mm to 2234 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 24, reverse gears 12 |
Steyr M 958 |
|
| Specs | power horse 58 KM (43.3 kW), diesel, engine capacity 2.7 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 127, turbocharge, PTO 430 rpm |
| Dimensions | l. 3520 mm, h. 2380 mm, wheelbase 212 mm, front tires 7.50-18 |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 8 |
Pasquali ORION 7.75 |
|
| Specs | power horse 63 KM (47 kW), diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3200 mm, clearance 236 mm, wheelbase 149 mm, front tires 250/80-18 |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 16 |
Belarus 950 |
|
| Specs | diesel, engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 15 |
Zanello 250 |
|
| Specs | diesel |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
New Holland TJ280 |
|
| Specs | power horse 280 KM (208.8 kW), diesel, engine capacity 8.3 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 114 x 135, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | l. 7010 mm, h. 3607 mm, wheelbase 353 mm, front tires 20.8R42 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 24, reverse gears 6 |
Farmall B |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 76 x 102, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 2743 mm, h. 1651 mm, w. 2019 mm, rear track width from 1626 mm, front tires 6-12 |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
Wagner TR-9 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 130 x 152 |
| Dimensions | weight from 6926 kg, h. 2210 mm, w. 2388 mm, front tires 15x26 |
| Gear & hydraulics | forward gears 10, reverse gears 2 |
Cub Cadet 7192 |
|
| Specs | power horse 19 KM (14.2 kW), diesel, 3 cylinder(s), bore x stroke: 76 x 78, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 833 kg, l. 2705 mm, w. 1176 mm, wheelbase 147 mm, front tires 20x8-10 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Case IH 9210 |
|
| Specs | power horse 200 KM (149.1 kW), diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 114 x 135, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | l. 6137 mm, front track width from 1524 mm to 3302 mm, rear track width from 1524 mm to 3302 mm, wheelbase 305 mm, front tires 18.4-38 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 12, reverse gears 3 |
Schluter Profi-Trac 3000 TVL |
|
| Specs | power horse 300 KM (223.7 kW), diesel, engine capacity 11 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 125 x 150, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 11501 kg, l. 6149 mm, h. 3459 mm, wheelbase 289 mm, front tires 20.8-38 |
| Gear & hydraulics | forward gears 18, reverse gears 4 |
Farmall 1468 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 9 l, 8 cylinder(s), bore x stroke: 114 x 110, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | front tires 11-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 4 |
Farmall A |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 76 x 102, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1088 kg to 1564 kg, l. 2700 mm, h. 1608 mm, w. 1951 mm, front tires 4-15 |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
Twin City 15-30 |
|
| Specs | engine capacity 8.1 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 121 x 178 |
| Dimensions | l. 4572 mm, h. 3048 mm, w. 1524 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 2, reverse gears 1 |
Marshall D744 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Deutz-Fahr Agroplus Ecoline 410 |
|
| Specs | power horse 85.68 KM (63 kW), diesel, engine capacity 4 l, 4 cylinder(s), PTO min 540/540E do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 3410 kg, weight with cab 3410 kg, l. 3560 mm, w. 2005 - 2405 mm, wheelbase 2230 mm |
| Gear & hydraulics | - |
SAME Silver W 95 |
|
| Specs | power horse 95 KM (70.8 kW), diesel, engine capacity 4 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 115, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 4100 mm, h. 2670 mm, wheelbase 237 mm, front tires 14.9R24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 60, reverse gears 60 |
Hesston F130 |
|
| Specs | diesel, 6 cylinder(s), engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 5044 kg, front tires 11-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 64, reverse gears 32 |
Renault 486 |
|
| Specs | power horse 50 KM (37.3 kW), diesel, engine capacity 2.6 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2685 kg, l. 3691 mm, h. 2230 mm, wheelbase 207 mm, front tires 9.3-24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
ATC Terratrac GT-28 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Farmall BM |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 133, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
County E27N Full Track |
|
| Specs | power horse 45 KM (33.6 kW), 6 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 127, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |
Massey Ferguson 3435 |
|
| Specs | power horse 80 KM (59.7 kW), diesel, engine capacity 4.4 l, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3750 mm, h. 2169 mm, w. 1102 mm, wheelbase 210 mm, front tires 6.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 30, reverse gears 15 |
Cub Cadet 7232 |
|
| Specs | power horse 23 KM (17.2 kW), diesel, 3 cylinder(s), bore x stroke: 82 x 78, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1084 kg, l. 2921 mm, w. 1316 mm, wheelbase 165 mm, front tires 5-15 |
| Gear & hydraulics | forward gears 9, reverse gears 3 |
Versatile 300 |
|
| Specs | power horse 142 KM (105.9 kW), diesel, engine capacity 6.2 l, 8 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | l. 5385 mm, h. 3150 mm, w. 1422 mm, wheelbase 279 mm, front tires 18.4x34 |
| Gear & hydraulics | - |
Renault 96 |
|
| Specs | power horse 82 KM (61.1 kW), diesel, engine capacity 4.2 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3430 kg, l. 4150 mm, h. 2451 mm, wheelbase 236 mm, front tires 6.50-20 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
International Harvester 404 |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 83 x 103, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1478 kg, l. 2388 mm, front track width from 1321 mm to 1930 mm, rear track width from 1219 mm to 1930 mm, wheelbase 191 mm, front tires 6-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
Renault Super 6 |
|
| Specs | power horse 40 KM (29.8 kW), diesel, engine capacity 2.7 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3129 mm, h. 1560 mm, wheelbase 184 mm, front tires 6-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 1 |