John Deere G |
|
| Specs | 2 cylinder(s), bore x stroke: 156 x 178, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2404 kg to 3375 kg, l. 3429 mm, h. 1562 mm, w. 2134 mm, front tires 24x5 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 1 |
Fendt Favorit 614LS |
|
| Specs | power horse 135 KM (100.7 kW), diesel, engine capacity 6.2 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 6140 kg, l. 4800 mm, h. 2890 mm, wheelbase 272 mm, front tires 16.9-26 |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 4 |
Iseki T6500 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 3.6 l, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2404 kg, wheelbase 251 mm, front tires 7.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 20, reverse gears 4 |
Case IH STX450 |
|
| Specs | power horse 450 KM (335.6 kW), diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 137 x 169, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | wheelbase 391 mm |
| Gear & hydraulics | flow compensation, pressure compensation, flow and pressure compensation, powershift, forward gears 16, reverse gears 2 |
SAME Leopard 90 Turbo |
|
| Specs | power horse 88 KM (65.6 kW), diesel, engine capacity 4.2 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3770 kg to 4070 kg, l. 4040 mm, h. 2750 mm, wheelbase 237 mm, front tires 7.50-18 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 12 |
UTB/Universal 350 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 2.3 l, 3 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | front tires 6-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 9, reverse gears 3 |
AGCO DT200 |
|
| Specs | power horse 235 KM (175.2 kW), diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 114 x 135, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 8935 kg, l. 5156 mm, h. 3073 mm, w. 2494 mm, wheelbase 307 mm |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 18, reverse gears 6 |
John Deere 2355N |
|
| Specs | power horse 65 KM (48.5 kW), diesel, 3 cylinder(s), bore x stroke: 106 x 110, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | h. 1499 mm, w. 1651 mm |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, partially synchronized transmission, forward gears 8, reverse gears 4 |
Challenger MT855C |
|
| Specs | power horse 475 KM (354.2 kW), diesel, bore x stroke: 137 x 171, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | l. 6858 mm, w. 3602 mm, clearance 366 mm, wheelbase 299 mm, front tires 30,36 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 16, reverse gears 4 |
Deutz-Fahr Agrotron 80 |
|
| Specs | power horse 75 KM (55.9 kW), diesel, engine capacity 3.2 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 94 x 115, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 4010 mm, h. 2720 mm, wheelbase 242 mm, front tires 13.6R24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 24, reverse gears 8 |
Belarus LTZ-40 |
|
| Specs | power horse 50 KM (37.3 kW), engine capacity 4.1 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2550 kg to 2750 kg, l. 3861 mm, wheelbase 227 mm, front tires 8-20 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 12 |
Montana R3644 |
|
| Specs | power horse 38.5 KM (28.7 kW), diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 78 x 92, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1230 kg, l. 2972 mm, h. 2311 mm, clearance 330 mm, front tires 7-16,4 |
| Gear & hydraulics | hydrostatic, forward gears unlimited (ranges: - 3), reverse gears unlimited (ranges: - 3) |
Volvo 2254 |
|
| Specs | power horse 68 KM (50.7 kW), diesel, engine capacity 3.9 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 127, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3700 mm, h. 2550 mm, wheelbase 216 mm, front tires 11.2-24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 4 |
White 4-150 Field Boss |
|
| Specs | diesel, 8 cylinder(s), bore x stroke: 114 x 127, engine liquid cooled, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 7693 kg, l. 6197 mm, front track width from 1524 mm to 2286 mm, rear track width from 1524 mm to 2286 mm, front tires 18.4-34 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 18, reverse gears 6 |
New Holland Boomer 3045 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1586 kg to 1866 kg, l. 3099 mm, w. 1735 mm, clearance 356 mm, front track width from 1179 mm, rear track width from 1206 mm to 1712 mm, wheelbase 186 mm, front tires 8.0x16 |
| Gear & hydraulics | center hydraulic system, forward gears unlimited (ranges: - 1), reverse gears unlimited (ranges: - 1) |
John Deere 2210 |
|
| Specs | diesel, 3 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 635 kg, l. 2649 mm, h. 1971 mm, w. 1199 mm, wheelbase 144 mm, front tires 18x8.50-10 |
| Gear & hydraulics | forward gears unlimited (ranges: - 1), reverse gears unlimited (ranges: - 1) |
Oliver 70 Standard |
|
| Specs | 6 cylinder(s), bore x stroke: 79 x 111, engine liquid cooled |
| Dimensions | l. 3061 mm, w. 184 mm, front tires 5.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
John Deere 4115 |
|
| Specs | power horse 24 KM (17.9 kW), diesel, 3 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 803 kg, l. 2743 mm, w. 1194 mm, clearance 279 mm, wheelbase 164 mm, front tires 7-12 |
| Gear & hydraulics | center hydraulic system, hydrostatic, forward gears unlimited (ranges: - 2), reverse gears unlimited (ranges: - 2) |
Cockshutt 1650 |
|
| Specs | diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 102, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3544 kg to 5005 kg, wheelbase 252 mm, front tires 6.50-16 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 6, reverse gears 2 |
Ford 9N |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 81 x 95, engine liquid cooled, PTO 545 rpm |
| Dimensions | weight from 970 kg to 1530 kg, l. 2921 mm, h. 1321 mm, w. 1626 mm, clearance 330 mm, front track width from 1219 mm to 1930 mm, rear track width from 1219 mm to 1930 mm, wheelbase 177 mm, front tires 4-19 |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |
Massey Ferguson 4243 |
|
| Specs | power horse 85 KM (63.4 kW), diesel, engine capacity 4 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 100 x 127, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | wheelbase 236 mm, front tires 7.5-15 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 4 |
New Holland TN75FA |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2800 kg, l. 4003 mm, w. 1407 mm, front track width from 1222 mm to 1623 mm, rear track width from 1143 mm to 1473 mm, wheelbase 223 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 16 |
Farm-Mot 250D |
|
| Specs | power horse 24.208 KM (17.8 kW), diesel, engine capacity 1.63 l, 2 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 1760 kg, weight with cab 1760 kg, l. 3100 mm, h. 2230 mm, w. 1550 mm, clearance 420 mm, front track width from 1300 mm, rear track width from 1250 mm to 1375 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Deutz-Fahr Agrotron 105 MK3 |
|
| Specs | power horse 100 KM (74.6 kW), diesel, engine capacity 4.8 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 94 x 115, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 4650 kg, l. 4370 mm, h. 2800 mm, wheelbase 264 mm, front tires 16.9R24 |
| Gear & hydraulics | forward gears 24, reverse gears 8 |
Belarus 300 |
|
| Specs | power horse 36 KM (26.8 kW), diesel, engine capacity 2.1 l, 2 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | wheelbase 177 mm, front tires 6-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 6 |
Iseki TU320 |
|
| Specs | power horse 20 KM (14.9 kW), diesel, engine capacity 1.2 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 76 x 86, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 909 kg, l. 3020 mm, w. 1306 mm, front tires 6x12 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Ford 8N |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 81 x 95, engine liquid cooled, PTO 545 rpm |
| Dimensions | weight from 1093 kg to 1833 kg, l. 2921 mm, h. 1778 mm, w. 1645 mm, clearance 330 mm, wheelbase 177 mm, front tires 4-19 |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
Deutz-Allis 9190 |
|
| Specs | diesel, 6 cylinder(s), bore x stroke: 125 x 130, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 8482 kg to 8686 kg, wheelbase 302 mm, front tires 16.9R28 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 18, reverse gears 6 |
Massey Ferguson 174S |
|
| Specs | diesel, engine capacity 3.9 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 127, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2131 kg, front tires 9.515 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 4 |
Iseki TL2701 |
|
| Specs | power horse 31 KM (23.1 kW), diesel, 3 cylinder(s) |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |