Wisconsin Tractor 25-45 |
|
| Specs | engine capacity 10.9 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 140 x 178 |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Mahindra 445 |
|
| Specs | power horse 42 KM (31.3 kW), diesel, engine capacity 2.4 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 94 x 115, PTO 583 rpm |
| Dimensions | weight from 2219 kg, front tires 6x16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
New Holland T8.330 |
|
| Specs | power horse 312.8 KM (230 kW), diesel, engine capacity 8.7 l, 6 cylinder(s), PTO min 540 do 1000 rpm |
| Dimensions | l. 6369 mm, h. 3325 mm, w. 2534 mm, clearance 364 mm, wheelbase 3450 mm, rear tires |
| Gear & hydraulics | - |
McCormick Intl F80XL T3 |
|
| Specs | power horse 74.12 KM (54.5 kW), diesel, engine capacity 4.4 l, 4 cylinder(s), PTO min 540 do 750 rpm |
| Dimensions | weight from 2675 kg to 2845 kg, weight with cab 2805 kg, w. 1340 / 1416 / 1435 (4WD) / 1465 mm |
| Gear & hydraulics | - |
Iseki TB-20 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
John Deere 6325 |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 106 x 127, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 4272 mm, w. 2215 mm, wheelbase 240 mm |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, powershuttle, forward gears 12, reverse gears 4 |
J.I. Case 700B 711-B |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 127, engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 2912 kg to 4263 kg, front tires 6-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
Caterpillar Thirty |
|
| Specs | engine capacity 7.6 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 121 x 165 |
| Dimensions | front tires 44 |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |
Pasquali ERA |
|
| Specs | power horse 35 KM (26 kW), diesel, engine capacity 1.4 l, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO min 540 rpm |
| Dimensions | weight from 880 kg, front tires 6.50 / 80-12, rear tires 6.50 / 80-12 |
| Gear & hydraulics | closed hydraulic system, synchronized gearbox, forward gears 12, reverse gears 12 |
Zetor 3013 |
|
| Specs | power horse 39 KM (29.1 kW), diesel, engine capacity 2.3 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 110, PTO 540 rpm |
| Dimensions | wheelbase 191 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 10, reverse gears 2 |
International Harvester T-4 |
|
| Specs | engine capacity 2 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 79 x 102, PTO 980 rpm |
| Dimensions | weight from 2615 kg, l. 2591 mm, h. 1880 mm, w. 1219 mm, clearance 368 mm, front tires 38/48/68 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 5, reverse gears 1 |
Ford 771 |
|
| Specs | power horse 48.4 KM (36.1 kW), bore x stroke: 90 x 91, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3355 mm, h. 1653 mm, clearance 692 mm, front track width from 211 mm to 414 mm, rear track width from 1422 mm to 2032 mm, wheelbase 216 mm, front tires 6x16 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 10, reverse gears 2 |
Jinma JM-500 |
|
| Specs | power horse 50 KM (37.3 kW), diesel, 3 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 117, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1890 kg, l. 3825 mm, h. 2019 mm, w. 1829 mm, wheelbase 194 mm, front tires 6-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 8 |
J.I. Case CO |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 98 x 140, engine liquid cooled |
| Dimensions | wheelbase 167 mm, front tires 28x5 |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |
Hinomoto NX260 |
|
| Specs | diesel, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Massey Ferguson 177 |
|
| Specs | power horse 66 KM (49.2 kW), diesel, engine capacity 3.9 l, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2790 kg, l. 3541 mm, w. 1910 mm, clearance 439 mm, wheelbase 213 mm, front tires 7.5x16 |
| Gear & hydraulics | powershift, forward gears 6, reverse gears 2 |
SAME RS.70 |
|
| Specs | power horse 70.04 KM (51.5 kW), diesel, engine capacity 3 l, 3 cylinder(s), turbocharge, PTO min 540/540 ECO do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 2190 kg, weight with cab 2190 kg |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, powershift, hydrostatic, forward gears 45/30, reverse gears 45/15 |
International Harvester 340 |
|
| Specs | power horse 47 KM (35 kW), 4 cylinder(s), bore x stroke: 83 x 103, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1769 kg to 2027 kg, l. 2972 mm, h. 1499 mm, w. 1626 mm, clearance 330 mm, wheelbase 186 mm, front tires 6-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 5, reverse gears 1 |
Wuzheng WZ200 |
|
| Specs | power horse 18 KM (13.4 kW), engine capacity 1.2 l, 1 cylinder(s), bore x stroke: 115 x 115 |
| Dimensions | l. 2629 mm, h. 1290 mm, w. 1171 mm, wheelbase 139 mm, front tires 4x12 |
| Gear & hydraulics | - |
Lamborghini Crono 60 2RM 4DT |
|
| Specs | power horse 59.84 KM (44 kW), diesel, engine capacity 3 l, 3 cylinder(s) |
| Dimensions | weight from 2060 kg to 2300 kg, weight with cab 2300 kg, l. 3590 mm, h. 1400-2275 mm, w. 1780-2180 mm, clearance 355-440 mm, front track width from 1230 mm to 1740 mm, rear track width from 1400 mm to 1800 mm |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 8 |
Steiger Panther III PTA-296 |
|
| Specs | power horse 296 KM (220.7 kW), diesel, engine capacity 14.8 l, 8 cylinder(s), bore x stroke: 140 x 121, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
J.I. Case 700-B |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 127, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |
Lanz Bulldog D5816 |
|
| Specs | power horse 58 KM (43.3 kW), diesel, 1 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 9 |
Ursus 8024 Mido |
|
| Specs | power horse 110.16 KM (81 kW), diesel, engine capacity 4.4 l, 4 cylinder(s), compression 16.2, bore x stroke: 105 x 4, engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | weight from 4100 kg, weight with cab 4100 kg, l. 4300 mm, h. 2750 mm, w. 2000 mm, wheelbase 1500 mm, front tires 380 / 70 R24, rear tires 380 / 70 R24 |
| Gear & hydraulics | - |
Zetor 3016 |
|
| Specs | power horse 39 KM (29.1 kW), diesel, engine capacity 2.3 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 110, PTO 540 rpm |
| Dimensions | wheelbase 191 mm, front tires 6-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 10, reverse gears 2 |
CBT 950 |
|
| Specs | diesel, engine liquid cooled, turbocharge |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
YTO X750 |
|
| Specs | power horse 73.8 KM (55 kW), diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 2879 kg, l. 4160 mm, h. 2824 mm, w. 1877 mm, clearance 429 mm, wheelbase 234 mm, front tires 7.5-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 4 |
Landini Powermaster 200 |
|
| Specs | power horse 198.8 KM (146.17647058824 kW), diesel, 6 cylinder(s), turbocharge, PTO min 540 do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 7250 kg, weight with cab 7250 kg, l. 5500 mm, w. 2415 mm, clearance 470 mm, wheelbase 2880 mm |
| Gear & hydraulics | - |
Claas Nexos 220 VE |
|
| Specs | power horse 77.52 KM (57 kW), diesel, engine capacity 3.2 l, 4 cylinder(s), PTO min 540 do 1000/1000 ECO rpm |
| Dimensions | weight from 2435 kg to 2740 kg, weight with cab 2740 kg, l. 3991 mm, h. 2282 mm, w. 1000-1460 mm, wheelbase 2074 mm |
| Gear & hydraulics | - |
J.I. Case 813-B |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 127, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 2 |