Mitsubishi GS250 |
|
| Specs | - |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
McCormick Intl XTX 185 |
|
| Specs | power horse 173 KM (127.20588235294 kW), PTO min 540/540E do 1000 rpm |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 48, reverse gears 40 |
J.I. Case 940 |
|
| Specs | engine capacity 6.2 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 127, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 3971 kg to 6955 kg, front tires 7.50-18 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 1 |
J.I. Case 510-B |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 93 x 105, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 4, reverse gears 1 |
John Deere AWD |
|
| Specs | engine capacity 6.3 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 114 x 152 |
| Dimensions | l. 3810 mm, h. 1448 mm, w. 1930 mm, front tires 36x8 |
| Gear & hydraulics | forward gears 2, reverse gears 2 |
Massey Ferguson 384HC |
|
| Specs | diesel, engine capacity 3.9 l, 4 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | front tires 7.50-20 |
| Gear & hydraulics | forward gears 24, reverse gears 12 |
Zetor 2023 |
|
| Specs | power horse 25 KM (18.6 kW), diesel, engine capacity 1.6 l, 2 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 110, PTO 540 rpm |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 10, reverse gears 2 |
Ford 981 |
|
| Specs | power horse 62.6 KM (46.7 kW), bore x stroke: 99 x 91, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3368 mm, h. 1671 mm, clearance 709 mm, front track width from 211 mm to 414 mm, rear track width from 1422 mm to 2032 mm, front tires 5.50-16 |
| Gear & hydraulics | center hydraulic system, forward gears 10, reverse gears 2 |
International Harvester TD-6 Series 61 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 4.3 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 133, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 5, reverse gears 1 |
Minneapolis-Moline GTB |
|
| Specs | 6 cylinder(s), bore x stroke: 117 x 152, engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3386 mm, h. 1803 mm, w. 178 mm, front track width from 1353 mm, rear track width from 1575 mm, wheelbase 209 mm, front tires 7.50-18 |
| Gear & hydraulics | forward gears 5, reverse gears 1 |
Heider 6-10 |
|
| Specs | 4 cylinder(s), bore x stroke: 79 x 114, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Case IH Puma 195 CVX |
|
| Specs | power horse 197.2 KM (145 kW), engine capacity 6.7 l |
| Dimensions | weight from 7200 kg, weight with cab 7200 kg, l. 5017 mm, h. 3090 mm, w. 2682 mm, wheelbase 2884 mm, front tires 600 / 65 R28, rear tires 600 / 65 R28 |
| Gear & hydraulics | constant pressure systems, flow compensation, pressure compensation, flow and pressure compensation |
AGCO ST55 |
|
| Specs | power horse 55.6 KM (41.5 kW), diesel, engine capacity 2.8 l, 4 cylinder(s), PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3480 mm, h. 2515 mm, w. 1829 mm, clearance 325 mm, wheelbase 200 mm, front tires 7.5-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 12 |
Farmall Regular |
|
| Specs | engine capacity 3.6 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 95 x 127, PTO 535 rpm |
| Dimensions | l. 3454 mm, h. 1702 mm, w. 2184 mm, front tires 25x4 |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |
Lamborghini 684 |
|
| Specs | power horse 67 KM (50 kW), engine capacity 3.6 l, 4 cylinder(s), bore x stroke: 105 x 120, PTO 540 rpm |
| Dimensions | front tires 6.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 12, reverse gears 3 |
McCormick-Deering ODS-6 |
|
| Specs | diesel, engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 5, reverse gears 1 |
Challenger MT297B |
|
| Specs | power horse 59.1 KM (44.1 kW), engine capacity 3 l, 4 cylinder(s), engine liquid cooled, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 1849 kg, l. 3419 mm, h. 2329 mm, w. 1770 mm, clearance 399 mm, wheelbase 200 mm, front tires 9.5-16 |
| Gear & hydraulics | center hydraulic system, forward gears 12, reverse gears 12 |
International Harvester 454E |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), engine liquid cooled |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | - |
Massey Ferguson 3625 V |
|
| Specs | power horse 69 KM (51.5 kW), diesel, engine capacity 3.3 l, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3985 mm, w. 1001 mm, front track width from 986 mm to 1374 mm, rear track width from 897 mm to 1295 mm, wheelbase 215 mm, front tires 6R16 |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 24, reverse gears 24 |
Goldoni Maxter W 70 RS |
|
| Specs | power horse 69.36 KM (51 kW), diesel, engine capacity 2.083 l, 3 cylinder(s), engine liquid cooled, turbocharge, PTO min 540/540E rpm |
| Dimensions | - |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 16 |
McCormick-Deering WD-40 |
|
| Specs | diesel, bore x stroke: 121 x 165 |
| Dimensions | weight from 3424 kg, l. 3594 mm, h. 1702 mm, w. 229 mm, front tires 34x6 |
| Gear & hydraulics | forward gears 3, reverse gears 1 |
J.I. Case 20-40 |
|
| Specs | 2 cylinder(s), bore x stroke: 222 x 229, engine liquid cooled |
| Dimensions | weight from 6305 kg, l. 4496 mm, h. 2718 mm, w. 216 mm, front tires 38x8 |
| Gear & hydraulics | forward gears 2, reverse gears 1 |
Fiat 431R |
|
| Specs | diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 85 x 100 |
| Dimensions | l. 2883 mm, h. 1299 mm, w. 1099 mm, front tires 5-15 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Jinma JM-160 |
|
| Specs | power horse 16 KM (11.9 kW), diesel, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 950 kg, l. 2474 mm, h. 1288 mm, w. 1234 mm, wheelbase 139 mm, front tires 4-14 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Case IH Steiger 385QT Quadtrac |
|
| Specs | power horse 385 KM (287.1 kW), diesel, engine capacity 12.9 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 135 x 150, engine liquid cooled, turbocharge, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 21840 kg, w. 1118 mm, wheelbase 391 mm, front tires 30 |
| Gear & hydraulics | forward gears 16, reverse gears 2 |
Steyr 8045 |
|
| Specs | power horse 42 KM (31.3 kW), diesel, engine capacity 2.4 l, 3 cylinder(s), bore x stroke: 100 x 100, PTO 540 rpm |
| Dimensions | l. 3251 mm, h. 2189 mm, wheelbase 198 mm, front tires 6.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 8, reverse gears 4 |
Oliver 2270 |
|
| Specs | diesel, engine capacity 9.6 l, 6 cylinder(s), bore x stroke: 121 x 140, engine liquid cooled, PTO 1000 rpm |
| Dimensions | front track width from 1549 mm to 2159 mm, rear track width from 1549 mm to 2311 mm, wheelbase 282 mm, front tires 11-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 6, reverse gears 2 |
Valtra 3500 |
|
| Specs | power horse 76 KM (56.7 kW), diesel, 4 cylinder(s), bore x stroke: 102 x 125, PTO 540 rpm |
| Dimensions | weight from 2285 kg to 2765 kg, l. 3889 mm, h. 2390 mm, w. 1699 mm, clearance 391 mm, wheelbase 211 mm, front tires 6.50-16 |
| Gear & hydraulics | forward gears 24, reverse gears 24 |
John Deere 4320 Twenty |
|
| Specs | power horse 48.96 KM (36 kW), engine capacity 2.4 l, PTO min 540/540E rpm |
| Dimensions | weight from 1680 kg to 1980 kg, weight with cab 1980 kg, l. 3454 mm, h. 2168-2266 mm, w. 1667-2334 mm, wheelbase 1816 mm |
| Gear & hydraulics | - |
McCormick Intl CX65L |
|
| Specs | power horse 69 KM (50.735294117647 kW), PTO min 540 do 1000 rpm |
| Dimensions | weight from 3050 kg |
| Gear & hydraulics | synchronized gearbox, forward gears 15, reverse gears 15 |